Start Śmieszne Najlepsze przebrania na Halloween

Najlepsze przebrania na Halloween

12

Do Halloween (w Polsce od wieków nazywanym Wszystkich Świętych) został już tylko tydzień. Na wypożyczenie strojów przez internet może nie starczyć już czasu. Najlepszym wyjściem może okazać się albo odwiedzenie lokalnego teatru i spytanie czy nie prowadzą akcji wypożyczania przebrań na imprezy Halloweenowe. Drugą alternatywą na wystrzałowe i pomysłowe przebranie może być zrobienie czegoś samemu. Jak się okazuje, nie jest to takie trudne. Wystarczy dobry pomysł, kilka niepotrzebnych ubrań, które możemy zniszczyć i gotowe – stój jak ta lala.

Aby natchnąć was trochę polecam zapoznanie się z ubiegłoroczną imprezą zorganizowaną w San Diego w USA. Poniższa galeria to 25 najlepszych zdjęć autorstwa fotografa działającego pod nickiem San Diego Shooter.

no images were found

PODOBNE WPISY

0

0

12 KOMENTARZE/-Y

  1. dlaczego wszystkie ‚marynarki’ podpisane są jako seksowne pielęgniarki/siostry? ogólnie bardzo mało oryginalne przebrania

  2. Dla mnie te panienki są seksowne, więc taki opis wydaje się być sensowny :)

    Drwale wydają się być dobrą opcją przebraniową dla facetów :) na zbliżającą się imprezę.

  3. Szczerze mówiąc to część tych kostiumów na pewno nie jest ‚własnej roboty’… opis artykułu ma się nijako do zdjęć.

  4. Po pierwsze: ortografia i niewiedza merytoryczna. Halloween to WIGILIA Dnia Wszystkich Świętych (czyli dzień poprzedzający). Halloween i święto zmarłych nie są świętami tożsamymi. Literówek sporo, najbardziej zraziła mnie ‚Księżniczka Leila’… Powinno się pisać o tym, o czym się ma pojęcie.
    Stroje baaardzo przeciętne, 90% pewnie z wypożyczalni. Zobacz sobie zdjęcia z tegorocznego Zombie Walk, co zrobili z siebie ludzie na tą okazję, a nie zachwycaj się tanimi amerykańskimi dup.erelami…

Dodaj komentarz