Start Film Muzyka TV 10 najlepszych horrorów 2011 roku

10 najlepszych horrorów 2011 roku

19
Insidious

Horrory to ten rodzaj filmu który przenosi widza w świat grozy, duchów, czarownic, i innych potworów. Filmy te tworzone są z myślą o ludziach którzy lubią przypływ adrenaliny oraz mają mocne nerwy. W niektórych z tych filmów sceny są tak drastyczne że słabi widzowie płaczą oglądając je, a niektórzy zamykają oczy aby nie widzieć niektórych przerażających scen.

Poniższa lista przedstawia rankingi 10 najlepszych horrorówwyprodukowanych w 2011 roku zapraszamy do obejrzenia listy oraz trailerów.

 

10. Scream 4 

9. Fright Night

8. Attack the Block

7.  Stake Land

6. Black Death

5. Paranormal Activity 3

4. I Saw the Devil

http://youtu.be/tkwEFKdTckk

3. Red State

2. Rubber

1. Insidious

1 2 Next

PODOBNE WPISY

19 KOMENTARZE/-Y

  1. Paranormal Activity 2 jeszcze czeka na moim kompie do oglądnięcia, a tu już Paranormal Activity 3 wyszło. Zwlekam z oglądaniem, bo nadal mam „stracha” po jedynce… Film cały czas utrzymuje w napięciu, a końcówka to już w ogóle.

  2. Uważam, że Krzyk 4 powinien być na wyższej pozycji. Głupio się przyznać, ale numeru jeden jeszcze nie widziałem

  3. Denerwuje mnie w horrorach adnotacja na początku filmu, że dane sytuacje miły miejsce na prawdę. Buduje to napięcie w filmie, kiedy człowiek uświadamia sobie, że w sumie jemu mogło się to przytrafić, ale generalnie jest to kłamstwo.

  4. Nie nazwałbym takich chwytów producenckich kłamstwem. Jest to nagięcie prawdy, dzięki któremu oni zarobią miliony, a o filmie będzie głośno. Złapią się na to niemyślący obywatele, a co inteligentni ludzie będę się z nich śmiać.

  5. Polecam „I saw the devil”. Nie wiem tylko dlaczego jest w zestawieniu pomiedzy horrorami. Dobra koreanska miazga tak czy inaczej;)

  6. co to ma byc??? 10 najlepszych horrorów?te filmy to prawie same porazki. opona? krzyk 4 … szkoda gadac

Dodaj komentarz