Start Film Muzyka TV 10 filmów które znowu obejżymy w święta Bożego Narodzenia

10 filmów które znowu obejżymy w święta Bożego Narodzenia

10

Jak co roku w święta Bożego Narodzenia zastanawiamy się czy znowu w telewizji obejrzymy to co rok temu czy może coś się zmieni. Stacje telewizyjne starają się zmieniać swój program na święta jednak zawsze znajdzie się kilka tytułów, które dobrze znamy. Jednych denerwuje, a innych cieszy że znowu na święta będą mogli obejrzeć dzielnego Kevina, czy też bohaterskiego Johna Mcclana (Bruce Willis) który ratuje wieżowiec i lotnisko z rąk terrorystów.

Zobaczcie sami filmy które przeszły już do historii świąt bożego narodzenia, niektóre z nich już są tradycją podobną do ubierania choinki.

Szklana Pułapka

Gremliny

Pada Shrek

http://youtu.be/14KhwpcnF7Q

Kevin sam w domu

Szklana Pułapka 2 

Powrót Batmana

Długi pocałunek na dobranoc

Ekspres Polarny

Zły Mikołaj

Kevin sam w Nowym Jorku

PODOBNE WPISY

0

10 KOMENTARZE/-Y

  1. Wszyscy się wkurzają na tego Kevina, który po razy setny jest sam w domu, ale jednak jak już wszyscy brzuchy mają pełne i nic się nie chce to idą za tłumem i wszyscy patrzą :D Taka Polska tradycja ;)

  2. Kurcze, dzisiaj patrzałem na spot reklamowy na polsaci i jakoś nie widziałem tych powtarzających się tytułów? Tytuły się może zmieniły, ale katgoria ta sama: perypetie świąteczne i miłość w święta….

  3. No wiesz, w końcu petycje ludu zostały wysłuchane, że święta wcale nie są obowiązkowe z kevinem :)

  4. A mi się podoba że Kevin leci co rok :D Taka jakby tradycja ^^
    I co komu przeszkadza że on leci ? Nie chcesz nie oglądaj : ) Na pewno wiele osób i tak będzie go oglądać i się będzie Cieszyć : D

Dodaj komentarz