Start Dla niej 25 pięknych pokoi dla nastolatek

25 pięknych pokoi dla nastolatek

21

Jeżeli szukacie pomysłu na urządzenie sypialni dla dziewczyny to za pewne poniższe zdjęcia mogą wam pomóc. Urokliwe kolory typowe dla nastolatek (różowy, żółty, czerwony), wszystkie pokoje są praktyczne i przestronne. wyposażenie także praktyczne lustra, lampy, kolorowe zasłony wszystkie te i inne elementy wystroju sprawią zadowolenie każdej nastolatce.

1 2 Next

PODOBNE WPISY

21 KOMENTARZE/-Y

  1. moja 13 letnia córka stwierdziła, że te pokoje są „obciachowe” tzn beznadziejne, jak dla jakiś księżniczek a nie dla normalnych ludzi..

  2. OK ja mam 13 lat a t pokoje wydają mi się przecudne i wcale NIE JESTEM ROZPIESZCZONA!zawsze o takich pokojach mazyłam kto jak kto ale tu najczęściej wypowiadają się „starsi” a nie takie dziewczyny jak ja więc niewiem o co wam chodzi?

  3. te pokoje chyba dla rodziny zatrudniającej sprzątaczkę, bo nie uwierzę, że jakaś normalna nastolatka jest w stanie utrzymać ten pokój w takim stanie. Te wszystkie poduszki, piórka, falbanki a w tym jedzenie, picie, goście, tańce i inne „wariactwa”. No i nawet moja 8latka powie, że to dla małych dziewczynek takie serduszka i róż ;)

Dodaj komentarz