Start Sexy 25 ponętnych pięknych dziewczyn z internetu

25 ponętnych pięknych dziewczyn z internetu

60

Każda piękna dziewczyna marzy o tym aby być zauważonym. W dobie internetu, portalu społecznościowych i tanich aparatów w telefonach problem ten znika. Oto galeria 25 ponętnych dziewczyn, które definitywnie potrafią się zaprezentować szerokiej publiczności.

60 KOMENTARZE/-Y

 1. Szósta od góry wydaje się być jedyną wartościową – dlatego jest dla mnie najpiękniejsza,ech… :) Natomiast ósma nie ma ręki! Pozdro!

 2. Nie ma to jak cycuszki na kazdym zdjeciu niemalze sa pokazane ale gratulacje dla pan ktore nie pokazujac ich dostaly sie na ta liste

 3. Pani na 8.. ma schowaną rękę za plecy ;) dlatego taki efekt. Pani na 3 wyglada jak trzynastka z serialu dr.house :D
  najbardziej mi się podoba pani z numerkiem 6, wygląda bardzo spokojnie i ma sympatyczną twarz :) jedynka również ładna :)

  pzdr.

 4. 14 co w tej panience jest ani piersi nie pokazala ani nic tlyko sama twarz :/ do twarzy sie nie przyczepiam :] ale tak ogólnie to mniam niam panienki sa fajne maja piersi takie duze lubie takie :] brawo dla nich :D

 5. nie wszystkie ale prawie wszystkie wziąłbym na ostro:P Jedna normalnie jak księżniczka z bajki wygląda.. Się zakochałem;P

 6. Większość ma przeciętne twarze, poza może jedną a poza tym to cycki, cycki, dupa, cycki, dupa, dupa, dupa, cycki, cycki. Ani to smaczne, ani inteligentne. Ładna pupa i piersi to fajna rzecz, ale te chyba uznają swoje wymiona i siedzenia za jedyny walor. Nie podoba mi się to.

 7. Kurde, na tym świecie sa już same kurewki? Jeśli tak, to ja się przesiadam z powrotem na facetów…

 8. Nie widzę w tym nic przeciętnego .Ludzie …!te dziewczyny są po prostu piękne ,młode i odważne .Ale zaufajcie staremu wyjadaczowi te bardziej ubrane też potrafią cieszyć oko.
  I jeszcze jedno do Dz3kan i innych zblazowanych komentatorów… Chłopie w jakich ty czasach żyjesz,jeśli oburza cię widok odrobiny piękna to wolałbyś oglądać zapięte po samą szyję w drelichach i workach po ziemniakach??? kiedy można się pochwalić takim zalotnym spojrzeniem , takimi walorami? I skąd wiesz że to k…wy.Masz jakieś przeżycia z tym związane to może opowiedz coś szerzej.
  Ja uważam ,że odrobina golizny jeszcze nikomu nie zaszkodziła .Nie ma w tych zdjęciach nic sprośnego.Po prostu zdrowe ,normalne dziewczyny i nie ma tu dywagować czy to jest smaczne i inteligentne .To nie ma nic do rzeczy po prostu jest O.K. Brawo dziewczyny miło się na was patrzy.

 9. Co tam piękna pupa i tak samo wypięta pierś, popatrzcie w ich oczy. Co za urok. Powab. Piękno… Ach! rozmarzyłem się…

 10. Umiłowani Bracia i Siostry, niech panuje tutaj wzajemna uprzejmość i radość przy oglądaniu zdjęć kobiet, które chcą mieć atrakcyjnego faceta. Wszyscy pragniemy być w aktywnej przyjaźni z wieloma mądrymi, uczciwymi i nowoczesnymi ludźmi, ponieważ takie relacje dają nam mnóstwo inspiracji i siły do szczęśliwego życia. Myślę, że każdy z Was jest wspaniałą osobą i źródłem przyjaźni opartej na wspólnej akceptacji naszej ludzkiej kreacji.

Dodaj komentarz